KONST / Litografier / Litografi 8906012
nr 890 6012
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Litografi, Roland Svensson (1910-2003), signerad 281/300. 30x42
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 28 april 2014
kl 18:07:33
24/4 09:15:57
100 kr
28/4 17:22:06
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson